صفحه نخست arrow دانشگاه arrow نقش حياتي و ارزشي دفاتر فرهنگ اسلامی در دانشگاه‌ها
دبير منطقه ۱۵ تاكيد کرد
نقش حياتي و ارزشي دفاتر فرهنگ اسلامی در دانشگاه‌ها
نسخه مناسب چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0 بدعالی 
28 شهریور 1389 - 17:38
نقش حياتي و ارزشي دفاتر فرهنگ اسلامی در دانشگاه‌ها

فرهيختگان: دبير منطقه 15 در اولين جلسه شوراي فرهنگي منطقه 15 دانشگاه آزاد اسلامي نقش دفاتر فرهنگ در دانشگاه‌ها را مهم، حياتي و ارزشي خواند و افزود: دفاتر فرهنگ اسلامي براي رسيدن به نتايج ممتاز و عالي بايد در راستاي رهنمود‌هاي مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي) گام بردارند.


 دكتر حيدر قادري در اولين جلسه شوراي فرهنگي كه با حضور رئيس نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه‌هاي استان هرمزگان، مسوول نهاد مقام معظم رهبري در واحد‌ها و مراكز دانشگاه آزاد اسلامي استان، روسا و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامي واحد‌ها و مراكز دانشگاهي اين منطقه در دانشگاه آزاد اسلامي بندرعباس برگزار شد، انقلاب اسلامي را ثمره خون هزاران شهيد قلمداد كرد كه با هدايت معمار كبير انقلاب حضرت امام راحل و جانفشاني، ايثار و ازخودگذشتگي جوانان به درخت تنومندي تبديل شد كه امروز هيچ توفاني ياراي لرزاندن آن را ندارد. وي وحدت‌كلمه، قرآن كريم و ولايتمداري را از رموز پيروزي انقلاب قلمداد كرد. وي تاكيد كرد: امروز بايد زنگ خطر و آماده‌باش فرهنگي در دانشگاه‌ها به صدا درآيد تا جوانان از نقشه‌هاي شوم دشمنان آگاهي يابند و در دام خودباختگي فرهنگي قرار نگيرند. دكتر قادري در ادامه از روسا و مسوولان دفاتر فرهنگ اسلامي خواست خالصانه به وظايف اخلاقي و شرعي خود پايبند باشند و به خوبي ايفاي نقش كنند و با برگزاري همايش‌هاي فرهنگي و مذهبي در سطح منطقه و ملي، برگزاري برنامه‌هاي متنوع فرهنگي، آگاهي‌بخشي به جوانان، جذب جوانان و مشاركت دادن آنان در امور فرهنگي و مذهبي، آنان را از خطر در پيش‌رو آگاه سازند و در تحكيم اعتقادات آنان به دين اسلام تلاش كنند.
اين جلسه با هم‌انديشي و مشاركت در انجام بهتر امور فرهنگي و گزارش عملكرد روسا و مسوولان دفاتر فرهنگي ادامه يافت و مصوباتي نيز براي بهبود امور فرهنگي واحد‌ها و مراكز دانشگاهي به تصويب رسيد.
 

نظر ها
افزودن جدید جستجو
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pxinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
< بعدی   قبلی >